Tīrīšanas komplekts kafijas automātiem

28,00

Tīrīšanas komplekts kafijas automātiem: atkaļķotājs, piena putotāju tīrītājs, kafijas automātu tīrīšanas tabletes.

Part Nr.: SET230008

Apraksts

Īpašs Ultra koncentrāts atkaļķošanai

Ideāli piemērots visu marku automātiskiem kafijas automātiem.
Viegli un droši noņem kaļķakmeņi un nogulsnes.
Pagarina mašīnas kalpošanas laiku
Ļoti efektīvs – 4,5 litrus gatavā šķīdruma

Materiāliem drošs atkaļķošanas koncentrāts, īpaši pilnībā automātiskiem kafijas automātiem, kā arī espresso un kapsulu kafijas automātiem. Ļoti efektīva amidosulfonskābe garantē higiēnisku un efektīvu atkaļķošanu ar pēc īsu iedarbības laiku. Regulāra lietošana nodrošina optimālu kafijas baudīšanu, ievērojami pagarina iekārtas kalpošanas laiku un ietaupa enerģiju. Īpašais HOTREGA atkaļķotājs neatstāj pēdas un nodrošina maksimālu higiēnu. Pēc atkaļķošanas un turpmākas skalošanas mašīna ir droša pārtikai. Pilnībā automātiski kafijas automāti, pusautomāti, virzuļu automāti, espresso automāti vai kafijas automāti. Ideāli piemērots arī filtrētiem kafijas automātiem un karstā ūdens krājumiem.

Lietošana
Sajauciet 1/2 glāzi (apmēram 60 ml) HOTREGA speciālo atkaļķotāju ar 500 ml ūdens.

Kafijas automāts: ielejiet maisījumu mašīnas ūdens traukā. Ieslēdziet slēdzi un ļaujiet pusei iztukšot. Pēc tam izslēdziet to un ļaujiet tam iedarboties apmēram 15 minūtes. Tad ļaujiet atlikušajai daļai notecēt un noskalojiet ar vismaz 3 krūzes tīra ūdens.

Espresso / kafijas automāts: novietojiet lielu trauku zem karstā ūdens / tvaika sprauslas. Ielejiet atkaļķošanas maisījumu ūdens tvertnē. Ieslēdziet mašīnu un ļaujiet izplūst vismaz 3 tasītēm. Pēc tam noņemiet atlikušo atkaļķošanas šķīdumu no ūdens tvertnes, noskalojiet un piepildiet ar svaigu ūdeni. Visbeidzot, ļaujiet iet vismaz 4 tases.

Augstākās kvalitātes
Ražots Vācijā
500 ml

Piena putotāju tīrītājs

Noņem piena akmeņus, piena taukus un citas nogulsnes.
Efektīvs pret baktērijām un nepatīkamām smakām.
Visu veidu mehāniskiem piena putotājiem.
Bioloģiski noārdāms koncentrāts intensīvai higiēniskai mehānisko piena putotāju tīrīšanai. Notīra piena akmeņus, piena taukus, citus netīrumus un spītīgas nogulsnes. Produkts iznīcina smakas, tai piemīt antibakteriāla iedarbība, un koncentrātā tas ir dezinfekcijas līdzeklis.

Lietošana
Sajauciet 40-80 ml koncentrāta ar 1 litru ūdens, atkarībā no netīrības pakāpes, un notīriet saskaņā ar mašīnas ražotāja norādījumiem. Koncentrātam ir dezinficējošs efekts ar iedarbības laiku 5 minūtes. Noņemamās daļas var dezinficēt, ievietojot tās koncentrātā. Iepriekš pārbaudiet daļas izturību. Pirms mašīnas lietošanas vairākas reizes noskalojiet to ar tīru ūdeni.

Piesardzības pasākumi
Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Ja nokļūst acīs, nekavējoties skalojiet ar ūdeni un meklējiet medicīnisko palīdzību. Ja norīts, nekavējoties konsultējieties ar ārstu.

Aktīvā sastāvdaļa: 0,3 g uz 100 g kvaternārā amonija savienojuma, šķidrā koncentrāta. Dezinfekcijas līdzekļi.

Augstākās kvalitātes
Ražots Vācijā
500 ml

Kafijas automātu tīrīšanas tabletes

Kafijas automāta tīrīšanas tabletes noņem netīrumus (kafijas taukus – kafijas eļļu), kas uzkrājas uz aparāta šļūtenēm un kafijas padeves daļām, un, regulāri lietojot, pagarina jūsu ierīces kalpošanas laiku. Īpašas plakanas tabletes, lai nesabojātu ievarīšanas bloku.
Ideāli piemērots visiem automātiskajiem kafijas automātiem, espresso automātiem, kā arī termosiem un kannām.
Noņemiet kafijas taukus un eļļu, pasargājiet no aizsprostojumiem un notīriet ievarīšanas bloku.

Pilnībā automātiskas mašīnas ar tīrīšanas programmu: izpildiet ražotāja norādījumus.

Pusautomātiskie kafijas automāti: noņemiet atdzesēto ievarīšanas bloku, sietus un sietu turētāju un atstājiet 30 minūtes traukā ar tableti un karstu ūdeni. Pēc tam visas detaļas noskalo ar tīru ūdeni un ievieto vēlreiz. Pirms ierīces lietošanas ļaujiet tai iziet cauri ūdenim.

Termos un kafijas kannas: ļaujiet tabletei darboties 2/3 karstā ūdens 30 minūtes, pēc tam noskalojiet.

Sastāvs saskaņā ar EG 648/2004 VO mazgāšanas līdzekļiem: 5-15% fosfonāti, 15-30% balinātāji uz skābekļa bāzes.

Drošības noteikumi: uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Pēc lietošanas rūpīgi nomazgājiet rokas. Saskare ar ādu: nomazgāt ar lielu ūdens daudzumu un ziepēm. Ja nokļūst acīs: Viegli skalojiet ar lielu daudzumu ūdens vairākas minūtes. Nekavējoties izsauciet ārstu. Ādas kairinājuma gadījumā: meklēt medicīnisku palīdzību.

10 tabletes
1,6 g / 18 mm

Brand

Hotrega