Tīrīšanas tabletes kafijas aparātiem Bosch/Siemens

12,00

Tīrīšanas tabletes automātiskajiem kafijas aparātiem.

Art. 00311969

Pieejams pēc pasūtījuma

Apraksts

Tīrīšanas tabletes piemērotas automātiskajiem kafijas automātiem.
Ātri un droši noņem kafijas tauku un kafijas atliekas.
Tīrīšanas tabletes palīdz pagarināt ierīces kalpošanas laiku un veiktspēju.

Lietošanas instrukcija: ar kafijas tauku šķīdinātāju varat notīrīt kafijas tauku paliekas un aizsprostojumus, kas sakrājušies uz uzliešanas mezgla vai sietu turētāja sietiem. Ar tām var tīrīt arī termokrūzes un kafijas kannas. Tīriet savas ierīces ik pēc 14 dienām vai 250 krūzītēm, lai jūsu ierīce turpinātu nevainojami darboties. Uzmanību: kafijas tauku šķīdinātājs neveic atkaļķošanu. Šim nolūkam ieteicams izmantot atkaļķotāju kafijas automātiem, preces numurs 00311974 apskatīt preci, vai šķidro kaļķa šķīdinātāju, preces numurs 00311968 apskatīt preci.

Lietošana automātiem ar tīrīšanas programmu: ievērojiet ierīces lietošanas instrukcijā sniegtos norādījumus.

Lietošana automātiem ar pulvera nodalījumu: iemetiet tableti pulvera nodalījumā 2. kafijas šķirnei un nolieciet tasīti zem kafijas izplūdes atveres. Nospiediet pulvera kafijas taustiņu un sāciet kafijas pagatavošanu. Kad ir iztecējis aptuveni puse tasītes ūdens, ar galveno slēdzi izslēdziet ierīci uz aptuveni 5 minūtēm, lai šķīdums var iedarboties. Pēc tam ierīci atkal ieslēdziet, lai pabeigtu ciklu. Atkārtojiet šo procesu vismaz trīs reizes. Tad izņemiet uzliešanas mezglu un kārtīgi noskalojiet to zem tekoša ūdens. Pirms ierīces lietošanas pagatavojiet divas tasītes kafijas, izmantojot pulvera kafijas taustiņu, neieberot kafijas pulveri, un izlejiet tās. Lai iztīrītu pielienu savākšanas paplāti, ielieciet tableti un piepildiet pilienu savākšanas trauku par 2/3 ar siltu ūdeni. Ļaujiet tīrīšanas šķīdumam aptuveni 30 minūtes iedarboties un tad kārtīgi izskalojiet pilienu savākšanas paplāti. Tagad jūsu ierīce ir atbrīvota no kafijas paliekām.

Lietošana ierīcēm bez pulvera nodalījuma: ielieciet tableti krūzē un piepildiet ar siltu ūdeni. Izņemiet uzliešanas mezglu un sietus, kā arī izplūdes kanālu tīriet ar sagatavoto tīrīšanas šķīdumu. Vislabāk to darīt ar sūkli vai nelielu otu. Ļaujiet šķīdumam vismaz piecas minūtes iedarboties un atkārtojiet šo procesu vismaz trīs reizes. Tad uzliešanas mezglu kārtīgi noskalojiet zem tekoša ūdens un ielieciet atpakaļ. Lai iztīrītu pielienu savākšanas paplāti, ielieciet tableti un piepildiet pilienu savākšanas trauku par 2/3 ar siltu ūdeni. Ļaujiet tīrīšanas šķīdumam aptuveni 30 minūtes iedarboties un tad kārtīgi izskalojiet pilienu savākšanas paplāti. Tagad jūsu ierīce ir atbrīvota no kafijas paliekām.

Lietošana ierīcēm ar sietu turētāju: pirms sākt tīrīšanu, izslēdziet ierīci un ļaujiet tai atdzist. Citādi iespējams gūt apdegumus. Izskrūvējiet sietu no uzliešanas mezgla galvas un kopā ar sietu turētāja sietiem ielieciet traukā. Pievienojiet tableti un piepildiet ar siltu ūdeni. Ļaujiet šķīdumam aptuveni 30 minūtes iedarboties un tad kārtīgi izskalojiet sietus ar tīru ūdeni. Tagad sieti ir atbrīvoti no kafijas paliekām. Atkal ieskrūvējiet no uzliešanas mezgla galvas izņemto sietu. Pirms ierīces lietošanas pagatavojiet divas tasīti kafijas, neieberot kafijas pulveri, un izlejiet to.

Lietošana termokrūzēm un kafijas kannām: ielieciet vienu tableti termokrūzē vai kafijas kannā, piepildiet ar 2/3 silta ūdens un ļaujiet aptuveni 30 minūtes  iedarboties. Pēc tam kārtīgi izskalojiet.

Saturs: 10 tabletes (2,2 g) – paredzēts 10 tīrīšanas reizēm.

Brand

Bosch Siemens

Atsauksmes

Pagaidām nav nevienas atsauksmes.

Esiet pirmais, kas novērtē “Tīrīšanas tabletes kafijas aparātiem Bosch/Siemens”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti*