Universāls atkaļķotājs

10,00

Universāls atkaļķotājs

Art.Nr. 9029799138

Apraksts

Universāls atkaļķotājs smagai un vieglai sadzīves tehnikai. Paredzēts vieglai un ātrai kaļķakmens nogulšņu noņemšanai no sadzīves tehnikas un mājsaimniecībām iekārtām: trauku mazgājamās mašīnās un veļas mašīnās, gaisa mitrināšanas iekārtas, kafijas automātos, gludeķļos, dušas uzgaļos, traukos u.c.

Lietošana:

Trauku mazgājamā mašīnā (lietojiet 500-1000 ml): pilnībā iztukšojiet iekārtu, ieslēdziet mazgāšanas programmu ar temperatūru ≥ 50° C, apmēram pēc 25 minūtēm atveriet iekārtas durtiņas un ielejiet līdzekli tilpnes apakšā. Aizveriet iekārtas durtiņas un ļaujiet iekārtai līdz galam izpildīt programmu.

Veļas mašīnā (lietojiet 500-1000 ml): pilnībā iztukšojiet iekārtu, aizveriet lūku, atveriet mazgāšanas līdzekļa dozatoru un ieslēdziet mazgāšanas programmu ar temperatūru 60°С bez priekšmazgāšanas un mērcēšanas.Pagaidiet kamēr ūdens sāk tecēt, un kopā ar ūdeni ielejiet produktu caur dozatoru. Pēc programmas beigām sāciet papildu skalošanas ciklu.

Kafijas automāts: pievienojiet līdzekli ūdenim (100-150 ml uz litru ūdens) un iepildiet iekārtas ūdens tvertnē, pēc tam sekojiet ražotāja instrukcijām. Pēc atkaļķošanas 3 reizes veiciet kafijas automāta skalošanu, lai pilnībā izvadītu visas līdzekļa paliekas.

Universāls pielietojums: ļaujiet šķīdumam, kas sastāv no vienas daļas līdzekļa un divām daļām ūdens, 60 minūtes iedarboties, pēc tam rūpīgi izskalojiet ar tīru ūdeni.

Sastāvs: ≥ 30% ūdens; ≥ 5% <15% sulfamīnskābes; <5% citronskābes, nejonu virsmaktīvās vielas.
Ražots Itālijā.
Tilpums: 1L.

Brand

Electrolux

Atsauksmes

Pagaidām nav nevienas atsauksmes.

Esiet pirmais, kas novērtē “Universāls atkaļķotājs”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti*